Buradasınız:Anasayfa » Markalar » New Balance Ayakkabı Modelleri

New Balance Ayakkabı Modelleri

New Balance Ayakkabı Modelleri

New Balance ayakkabılar adeta sizin rahatlığınız için tasarlanmış. Son derece ortopedik ve şık olan bu ayakkabılar sizi evinizde gibi hissettiriyor çünkü ayağınızda ayakkabı olduğunu unutturuyor. New Balance ayakkabıları diğer ayakkabılardan ayırt etmek için, ayakkabınızın üstündeki N harfinden yararlanabilirsiniz. N harfi varsa bu ayakkabının New Balance ayakkabı olduğunu anlayabilirsiniz.
New Balance ayakkabılar klasik spor ayakkabıların gelişmiş modelini oluşturur. Kişinin ayak sağlığını korumakla birlikte şıklığını da tamamlar. Bayanların, erkeklerin ve çocukların çokça tercih ettiği ayakkabılardır New Balance ayakkabılar.

2012 New Balance ayakkabı modellerinden öne çıkanlar bağcıklı ve çift ya da daha fazla renkten oluşan ayakkabılar. Bağcıklı olanları sayesinde ayakkabınızı istediğiniz sıkılıkta ayarlayabilir ya da gevşetebilirsiniz, böylece ayakkabınız sizin için ızdırap değil rahatlığınızın ve şıklığınızın timsali olur. Renk konusunda bayanlar genellikle beyaz, pembe, mavi, açık gri ve tonlarını tercih etmekte. Model olarak da sade ve alçak görünüşlü New Balance ayakkabıları ağırlıklı olarak seçmekte. Erkekler ise siyah, gri, beyaz ve tonlarını seçerken model olarak ise biraz daha ayağı kavrayan, yüksek, fileli desenleri olan New Balance ayakkabıları tercih etmekte.

Çift renklerde beyaz sıklıkla kullanılmakta ve çok da şık durmakta. Kahverengi ve mavi beyazla uyumlu durmakta. Çocuklarda tercih edilen New Balance ayakkabılar ise bağcıklı değil, yapışkanlı ayakkabı türlerinden. Böyle bir seçimin yapılmasının nedeni çocukların bağcıklı ayakkabıları bağlayamaması. Oysa yapışkanlı New Balance ayakkabılarda çocuk ayakkabısını giyerken son derece rahat giymekte ve anne babasının yardımına gerek duymamakta. Pembe, kırmızı, yeşil ve daha bir çok renk ve tonları çocuklarda tercih edilenlerden.

Bot şeklinde tasarlanmış New Balance ayakkabılar da mevcut. Üstelik tıpkı spor ayakkabılarında olduğu gibi oldukça rahat ve şık. Farklı renkleri ve tarzları mevcut olmakla birlikte kullanımı oldukça rahat ve bayanların tercih ettiği ayakkabılarda başı çekmektedir.

New Balance ayakkabılarınızı sadece eşofmanın altına değil kaprinizin, kot pantolonunuzun, eteğinizin, elbisenizin, taytınızın altına da giyebilirsiniz. Oldukça rahat edeceksiniz ve de çok şık görüneceksiniz. Mesela siyah taytınızın üstüne beyaz tişört ya da badi giydiyseniz yine beyaz bir ayakkabı tercih edebilirsiniz altına. Mavi kot pantolonunuzun üstüne kırmızı bir badi giydiyseniz kırmızı ve mavi renkleri içeren New Balance bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Eminiz ki çok şık duracaktır ve gün boyunca kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz.

Rahat bir spor ayakkabı dendiğinde akla ilk New Balance ayakkabı gelir. Çünkü bu konuda kendini ispatlamıştır. Bu nedenle çok fazla tercih edilmektedir. İstenilen her türlü rengi koleksiyonunda barındırması da New Balance ayakkabıları daha çekici bir hale getirmektedir. Üstelik son derece kaliteli olduğu için uzun yıllar kullanabilirsiniz. Fiyatları da kalitesine göre oldukça uygun. Durum böyle olunca New Balance ayakkabılar popülerliğini hep koruyacak gibi gözüküyor. Çünkü New Balance ayakkabılarda şıklık ve rahatlık her zaman ön plandadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön