Buradasınız:Anasayfa » Giyim Modelleri » 2012 Yazının Uçuşan Elbiseleri

2012 Yazının Uçuşan Elbiseleri

2012 Yazının Uçuşan Elbiseleri

Yaz tüm sıcaklığı ile en yakıcı günlerini yaşatıyor. Bu günlerde üzerimizde olan her şey sanki birer fazlalık gibi geliyor. Kıyafetler güneşle birlikte bütünleşiyor ve biz şıklığı güneşin ışınları ile buluşturuyoruz.

Bayanlar için yaz mevsiminin bu kadar yakıcı yaşandığı günlerde vazgeçemedikleri tek bir giysi var ise o da yaz elbiseleri. Birbirinden farklı desenlerin ve renklerin uçuş uçuş incecik kumaşlarla harmanlandığı ve farklı tasarımları ile dikkat çeken modelleri yaz elbiseleri meraklısı bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor

Rüzgarın bir an olsun tenimizde rahatlık yarattığı bugünlerde üzerimizde yazın tüm sıcaklığına meydan okuyan ferah yaz elbiseleri olması içimizi ve tenimizi bir nebze olsun rahatlatıyor.

Modeller’in moda editörleri olarak bizler sizi bu ferah yaz elbisesi modellerine davet ediyoruz. Sizin için seçtiğimiz birbirinden farklı ve güzel modeller ile bu yazın geriye kalan günlerini son derece şık ve rahat geçireceksiniz güneş bedeninizi yakıyor diye şıklıktan uzaklaşmayın. Güneş bedeninizde yeni bir moda yaratmak için ışınlarını yeryüzüne indirirken sizlerde bu modanın kapılarını aralayarak mevsimi yaşamaya başlayın.

Sahilde veya günlük olarak oldukça rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu yaz elbiseleri ile mevsim üzerinizde adeta çiçek açacak. Şimdi gelin sizin için seçtiğimiz modellere bir göz atalım. Leopar desenin yeşil ile harmanlanması olarak değerlendirdiğimiz önden yırtmaçlı model yaz için oldukça ideal ve gösterişli bir model.

Mavi tonlarının farklı bir uyum içinde olduğu yaz elbisesi ise zarif kesimi ile hayli dikkat çekiyor.

Pembenin tüm tonlarını üzerinde barındıran boyundan bağlamalı model ise bir sahil partisi için vazgeçilmez bir tercih olabilir.

Mevsim yaz, güneş can yakıcı kıyafetlerinizin de bir o kadar can yakıcı olmasını istiyor iseniz bizi takip etmeye devam edin.

 

 

Bu site bir Seocu.com projesidir. Onnline Reklam 2003 - 2013 | Profesyonel seo hizmetleri

Yukarı Dön